O firmie

Rodzinna firma

Rodzinna firma KAMEL TRAVEL została założona przez Pawła Gryczkę w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na rynku usług przewozowych. Od początku swojej działalności postawiliśmy główny nacisk na jakość świadczonych przewozów. Założenia te realizujemy konsekwentnie poprzez maksymalizacje poziomu bezpieczeństwa i wygody przewożonych pasażerów. Zaangażowanie wszystkich pracowników sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, co przekłada się na wysoki poziom zadowolenia naszych klientów.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, zezwolenia i certyfikaty, uprawniające do przewozu osób na terenie Polski i całej Europy.
Dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi i komfortowymi autokarami, autobusami, busami i samochodami osobowymi. Wszystkie pojazdy poddawane są regularnym kontrolom i przeglądom, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.
Pojazdy są zawsze czyste i odpowiednio przygotowane przed każdym wyjazdem.

Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy o wysokiej kulturze osobistej, co jest szczególnie ważne dla zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie. Uprzejmi kierowcy, którzy zawsze służą pomocą, sprawią że podróż upłynie w miłej atmosferze.

Przestrzegamy przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, co gwarantuje że kierowcy są zawsze odpowiednio wypoczęci przed każdym wyjazdem.
Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i znamy się na pracy, którą wykonujemy. Bezpieczeństwo i komfort podróżnych są dla nas zawsze najważniejsze. Jeśli poszukują Państwo rzetelnego przewoźnika, który sprawi że Państwa podróż przebiegnie bezpiecznie i w miłej atmosferze, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Nasz Zespół

Paweł Gryczka

Właściciel

Józef Gryczka

Dyspozytor

Agnieszka Gryczka

Księgowość